"Doğal"  Olarak Ne Varsa...
Saya Hayvancılık - Salim Yavaş20 yılı aşkın süredir siz değerli hayvan sever dostlarına hizmet veren yönetimimdeki Saya Hayvancılık, dünya standartlarında gerçekleştirmiş olduğu üretimleri ile Türkiye'nin önde gelen çiftliklerinden olmuştur.

Yerleşimde bulunduğu 110 dönümlük arazisinde, 100 dönüm organik bağcılık ve 10 dönüm kafesli süt sığırcılığı yapılan Saya Hayvancılık, sahip olduğu 300 adet A.B onaylı süt hayvanı ile yüksek standartlarda üretimini gerçekleştirmektedir.

Dünya üzerinde bulunan sülün, tavus kuşu, keklik, güvercin ve süs tavuğu ırklarından toplamda 500 adet kanatlı hayvanı bulunan Saya Hayvancılık, Dünya Sülün Birliği (World Pheasant Association) üyesi olup, üretimlerini sertifikalı olarak gerçekleştirmektedir.

Çiftliğimizde konusunda uzman ekibimiz ile tüm üretimlerimizde titizlikle çalışmaktayız. İşletmemize giriş yapan her hayvan gerekli tüm kontrollerden geçtikten sonra karantinada tutulup gözlemlenmektedir. Tüm bunlara ek olarak düzenli olarak aşılanmaya tabi olan hayvanlarımız, sürekli olarak kontrol altındadır.

En nadir ırklara ev sahipliği yaptığımız çiftliğimizde; geyik, ceylan, cüce keçi, midilli, gibi ırkları da bulundurup üretimlerini gerçekleştirmekteyiz...
 
          
 
"Standartların Ötesinde : Saya Hayvancılık..."

 

Kuruluşundan günümüze dek sahip olduğu kalite ve deneyim ile onlarca ırkı standartların üzerinde bir şekilde üreterek Türkiye'de konusunda lider konumda olan Saya Hayvancılık, sahip olduğu bu gücü değişilmez ilkelerinden almaktadır. Çiftliğimize giriş yaptığı andan itibaren detaylı bir bakım programına tabi olan hayvanlarımız sizlere en güvenilir şekilde sunulmaktadır... "Dünya Sülün Birliği (World Pheasant Association)" üyesi olan Saya Hayvancılık, sahip olduğu sertifikaları ile üretimlerine hiç durmadan devam etmektedir...
 

"Sadece Bir Çiftlik Değil...

Aynı Zamanda Eşsiz Bir Yuva..."

 

  

"Çiftliğimizden Görüntüler..."